O mnie

Polka na Malcie

Cześć!

Miło mi Cię gościć na moim blogu!
Mam na imię Gosia. Jestem miłośniczką wysp maltańskich, podróży i włoskiej kuchni. 

Urodziłam się 6 września 1991 roku. Pochodzę z Lublina i to właśnie tam mieszkałam przez większość swojego życia.

Kocham Polskę i swoje rodzinne miasto, ale uważam, że życie jest zbyt krótkie na mieszkanie w jednym miejscu. Ciekawość świata zaprowadziła mnie na Maltę i obecnie jestem szczęśliwą mieszkanką wyspy Gozo 🌴

Malta jest dla mnie fascynującym krajem pod wieloma względami. Z ciekawością odkrywam nowe zakątki wysp oraz zwyczaje i tradycje lokalnych mieszkańców.

Mój blog to miejsce w którym znajdziesz wpisy na temat miejsc wartych odwiedzenia, maltańskiej kultury i historii. Dowiesz się jak zorganizować swój pobyt lub życie na Malcie.

Jak się ze mną skontaktować?

📩 Masz jakieś pytania lub ciekawą propozycję współpracy? A może chcesz podrzucić mi jakiś temat o którym mogę napisać na blogu? Napisz do mnie!

Możesz wysłać email na adres kontakt(at)polkanamalcie.pl lub skorzystać z formularza na stronie. Zawsze chętnie odpowiadam na Wasze maile i wiadomości w social mediach.

Zaproś mnie na wirtualną kawę ☕

Zdarzało się, że pisaliście do mnie o możliwość odwdzięczenia się za mój poświęcony czas. Od teraz możecie wesprzeć moją twórczość w sieci, poprzez zaproszenie mnie na wirtualną kawę. 👉 buycoffee.to/polkanamalcie

Kanały społecznościowe

Bądź na bieżąco z nowymi wpisami DOŁĄCZ do grupy na Facebooku i obserwuj moje profile w mediach społecznościowych.

Grupa na Facebooku 🌴Miłośnicy Malty i Gozo 🌴

Instagram – Polkanamalcie

Facebook – Polka na Malcie

Zapraszam do wspólnej podróży ♥